Friday, January 28, 2011

Per Can


Just A Passerby said...

Good. I hope it only continues to inflate. If someone doesn't 'get' just how disgusting and nasty dipping that crap is, then maybe the price tag will help convince them that it's not worth the cost nor the level of vileness that the habit carries along with it. Redneck Bubbas or no redneck, it's gross and not worth losing teeth, gums, jaws, life, etc. over. Ick.

Tanya said...

Agreed. And notice this is this is the price when you buy two or more. Have no clue what the price is on a single.